0 položek
Registrovat | Přihlásit

Značka Jané

Společnost JANÉJANÉ Crash test otevřela ve své továrně Palau dee Plegamans ‚ Výzkumné centrum JANÉ Crash test ‚. Centrum směřuje k zajištění ještě většího bezpečí dětem cestujících autem a přesnějšího analyzováním výsledků a testů během vývoje vyráběných produktů.

znacka

Hlavní produkty

Produktovou vlajkovou lodí společnosti JANÉ jsou především dětské kočárky, které si získaly vedoucí pozici na trhu díky své kvalitě, designu i bezpečnosti. Spotřebitelské asociace a specializované časopisy již mnohokrát ocenily jak kočárky JANÉ tak i naše další výrobky: dětské stoličky a kolíbky. Výroba i výzkumný program se zaměřují také na vaničky, ohrádky a dětské láhve, které se těší stejně vynikající pověsti.

znacka

Naše filosofie

SZákladem úspěchu produktů společnosti JANÉ byl vždy design a nové technologie. V celosvětovém měřítku jsme uznáváni jako nejvyspělejší výrobce v oblasti technologií a inovací. Naše výrobky prochází neustálým procesem zlepšování a přizpůsobují se měnícím se potřebám zákazníků, kterým nabízíme takové prvky a funkce, jaké očekávají.

znacka

Bezpečné výrobky

Společnost JANÉ klade vždy na první místo bezpečnost našich dětí. Investujeme nemalé prostředky do výzkumu a testování dětských sedaček do automobilů tak, aby odpovídaly přísným homologačním předpisům EU. Naši společnost velmi znepokojuje, jak málo se o tomto tématu mluví. Vždy se snažíme „překonávat regulační požadavky“ Evropské legislativy o ochraně a bezpečnosti dětí. Například ve Španělsku každoročně zemře 110 dětí mladších 12-ti let. Až 75% z nich však bylo možné zachránit. Proto investujeme nemalé prostředky do studií a výzkumu o bezpečnosti dětí. Jako jediný výrobce v našich televizních reklamách vysvětlujeme, proč je důležité při cestách automobilem používat bezpečnou sedačku. Naším skutečným cílem je přesvědčit rodiče o nutnosti chránit své děti v silničním provozu.

znacka