0 položek
Registrovat | Přihlásit

Crash Test

Společnost JANÉJANÉ Crash test otevřela ve své továrně Palau dee Plegamans ‚ Výzkumné centrum JANÉ Crash test ‚. Centrum směřuje k zajištění ještě většího bezpečí dětem cestujících autem a přesnějšího analyzováním výsledků a testů během vývoje vyráběných produktů.

Výzkumné centrum JANÉ je jedna z nejpokročilejších laboratoří v Evropě ve výzkumu dopravních nehod u dětí. Jane učinila velký krok ve výzkumu a vývoje autosedaček pro děti ve věku 0-12 let.

Systém je nainstalovaný v JANE laboratoři, dovoluje dosažení požadovaných nárazových rychlostí, shodně s evropským předpisem (30-50 km/h). Prováděné testy zahrnují pět skupin v dětských kategoriích od 0 – 12 let.

Proces je prováděný z operačního střediska, kde ho řídí mechanické a řídící systémy, je nahrávaný a uchovávaná data jsou analyzována. JANÉ Crash testSrážkový vlak je systém simulující jednotlivé kolize, navržený speciálně pro autosedačky JANÉ. Tento systém je nainstalovaný přesně podle aktuálních požadavků evropského předpisu. Jsou dři druhy simulací, které tento systém může simulovat : čelní, zadní a postranní. Systém simulace je založen na funkci praku, proto dovoluje dosáhnout různých nárazových rychlostí.

JANÉ Crash test
V simulaci nehody se používají speciální figuríny s charakteristickými lidskými vlastnostmi. Při monitorování jsou vybaveny senzory, které poskytují kompletní data o jednotlivých zónách nárazu a jejich důsledcích na různé části těla.

Srážkový vlak JANE je přizpůsobený k tomu, aby vykonával testy podle parametrů požadovaných Evropským bezpečnostním předpisem ECE R44/03.

crash